Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka nem aludtam semmit,...

Éjszaka nem aludtam semmit, mert annyira fájt a derekam és a pocakom. Normális ez 19 hetesen?

Figyelt kérdés
Orvoshoz megyek, de csak délután, kíváncsi vagyok, hogy másnak is volt e már ilyen, bajt jelent? Tegnap kicsit többet mászkáltam, mint szoktam, lehet a megerőltetéstől?
2008. júl. 7. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szedjél be magnéziumot, ami lazítja az izmokat, oldja a görcsöt. Magne B6 a favorit, de az én dokim Magnerot-ot ajánlotta, mert jobban felszívódik. Nekem görcs nélkül kell szednem 2x1-et, de azért mert a fiam 32 hetesen pont egy ilyen nem alvós, derék és pocakfájós éjszaka után megszületett. (Pontosabban 2, mert hétfő éjjel már nem tudtam aludni, kedden az akkori dokim SEMMIT nem írt fel, szerdán hajnalba meg bevitettem magam a kórházba a párommal, mert már 5 percenként jöttek a görcsök.) Belinkelem, amit egyszer beírtam, a vége felé az a hosszú az enyém.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Nem akarlak megijeszteni, nem kell megszületnie ilyen korán, de pihenj, tedd fel a lábad és MAGNEROT!!! És már most szedd be, ha megteheted, mert addig is hat, lazítja a méhed.

Ja igen, persze simán lehet attól, hogy jobban megerőltetted magad, sőt, nem is igazán lehetne mástól. Szóval pihenj a délutáni orvosi vizitig és Magnerot. És adj magadnak pár napot, amíg megnyugszik a méhed.:) Nagyon kiváncsi vagyok, mit mond a doki, nagyon drukkolok!

2008. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot, sőt nospát is szednem kell. Mostanra elmúlt minden bajom, de este nagyon meg voltam rémülve. Remélem a doki megnyugtat, és most pihizek ezerrel.
2008. júl. 7. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott a doki? Remélem ez az éjszakád már pihentetőbb volt!
2008. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, igen, most nem volt gond. Azt mondta, hogy ebben a korban nagyon nő a méhem, ezért minden sokszor megerőltetőbb a szervezetemnek, de semmi baj szerencsére:))
2008. júl. 8. 08:54
 5/6 anonim válasza:

Szia! Ne hari, hogy a Te kérdésedben, vissza kérdezek, de nekem is ugyan ez a problémám.Neked folyamatosan fájt a hasad, vagy csak szúrkált a köldököd alatt? És milyen rendszereséggel? Mi 20 hetesek vagyunk, már szedem a Magne B6-t is az orvosom tanácsára, de ugyan úgy szúrkál, főleg reggel.Gonolom nekem is nőnek odabenn a dolgok, de azért idegesít.

Üdv.:20 hetes kismami

2008. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Szurkálni is szokott, de most az egész hasam fájt. Szúrkálni hol itt, hol ott szokott. Van hogy 1-2 napig semmi, majd szinte egésznap. Azt mondta az orvos, hogy ilyenkor, nőnek tágulnak bent a dolgok, de lehet, hogy a babszi ült rá valamire.
2008. júl. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!