Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 hetes vagyok. Van egy 4...

Kb.4 hetes vagyok. Van egy 4 éves,15 kg lánykám, akit bicajon viszek a hátsó ülésen mindenhova. Meddig szabad őt emelnem vagy már inkább ne emeljem?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ismét ovi, és én viszem őt mindig. Azért kérdezem, mert nem akarom elmondani neki, hogy jön a kistesó, majd ha már betöltöm a 3. hónapot.
2008. júl. 6. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább nem emeljed! Biztos elég ügyes és tud szépen menni , állni, kisszékről felülni a bringára..segítséggel persze, de ezen sok is múlhat most , inkább csak beszéld meg vele szépen hogy ez most egy ilyen időszak lesz.

mondd hogy fáj a hátad a karod stb..aztán 3 hónap után meg hogy jön a tesóka. így ha nem összefüggő neki, hogy nem emeled fel és jön a tesó akkor kiküszöbölheted a túlzott féltékenységet is..tehát a terved jó, hogy csak később mondod el neki, mert még jöhetnek a rosszullétek is és akkor főleg nehéz lesz a kicsivel, legalábbis én nem bírtam volna most így..

2008. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 éves voltam, amikor Anyukám az Öcsémet várta. Sokat emelgetett engem, és félidőnél kinyílt a méhszáj. Persze nincs rá 100%-os bizonyíték, hogy attól volt, de utána már nem mert felemelni.

2008. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 4 és fél éves a kislányom. Az elején mi se mondtuk el neki a nagy hírt, de nem mertem emelgetni. Azt mondtam, hogy nagyon fáj a derekem, nem tudlak felemelni. Néhányszor még próbálkozott, aztán megértette. Ma már csak apának mondja, hogy emelje fel.

Nagyon okosak a kisgyerekek is, ha türelmesen megmagyarázzuk nekek, hogy mit, miért nem lehet, akkor megértik!

Gratulálok! vigyázz magatokra!

2008. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!