Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen megyek férjhez!...

24 hetesen megyek férjhez! Mekkora lesz a pocim? Mit tegyek, hogy ne hízzak nagyon meg?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 hetes, és 2 kilót híztam picit gömbölyödök, de mások szerint még nem látszik semmi!
2008. júl. 5. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fotóm róla, hogy 20 hetesen mekkora volt a pocim, onnan emlékszem, hogy akkor azért már látszott, pedig csak 2 kilóval voltam több. Nem hízás ez, csak hát van olyan baba, aki jobban kitolja magát, és van amelyik kevésbé. Azon a képen már nem daginak néztem ki, hanem tényleg terhesnek, bár emlékszem rá, hogy ültem, és tök kidugtam a hasam, hogy jobban látszon. De azért már látszott. Nem tudom, hogyan mondjam, hogy mekkora, de itt megkeresheted róla a képet: [link]
2008. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

24 hetesen már elég nagy pocid lesz :) Nem fogod tudni takargatni :))

Én most vagyok 23 hetes és már sehogy sem tudom letagadni, bár nem is szeretném :)))

Olyan ruhát válassz amibe beleférsz majd és kényelmes lesz.

2008. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hali!Én 2hét mulva megyek férjhez és már 9 kilónál tartok,csak a pocimra hízok.sok gyümit és tejterméket egyél,attól nem hízol,de ez genetikai adottság is,hogy mennyit fogsz hízni.Sok boldogságot nektek!27 hetes kismama
2008. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Bízom benne, hogy nagyon azért nem fog látszani, mert anyukámnak szinte semmi sem látszott 6 hónaposan!!

Egyébként meg már megbeszéltem a kismanóval, hogy addig várunk, és utána gyarapszunk szép nagyra!!

Már most nagyon boldogok vagyunk!!

2008. júl. 5. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez alkat függő!Én is kb fél idős voltam mikor az esküvőnk volt.Én alacsony zömök testalkatú vagyok és mindig is volt egy kicsi hasam..olyan ruhát választottam ami mellben van egy szalaggal megkötve és leomlós.Tök szép volt.www.waiting.hu szatén ruci.Én nagyon jól éreztem magamat benne egész este.Két héttel előtte vették a méretet-igaz a mellem miatt féltem,mert iszonyat sokat nőtt de azért belefértem még a nagy napon.

Amúgy én akkor még semmit nem híztam-csak utánna,ha nagyon hízol inkább sok gyümit egyél és kevés szénhidrátot-abból is teljes kiörlésű dolgokat.

Nekem is látszott már kicsit a pocim de a ruha kompenzálta:)Boldog babavárást és szép esküvőt kívánok nektek!39hetes kismama

2008. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos nagyon szép voltál!!

Köszi a tanácsot!!

2008. júl. 5. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Én jövő héten, 23 hetesen fogok esküdni, és annyira nincs nagy pocakom, hogy ki kelljen emelni, de a ruhában elfér (nem kismamaruha lesz, de nem is fűzős). Én nem csináltam semmit, hogy hízzak, vagy ne hízzak. Mérleg szerint persze csak 4 kilót híztam, de a pocak gömbölyödik rendületlenül. Most kicsit aggódom, mert a ruha már megvan egy hete, csak nem zudom, hogy mennyit nő egy hét alatt a pocak... No de ez már az én bajom.

Ja, és szerintem ne törődj azzal, hogy mennyit hízol, mert vannak tök jó pocakos menyasszonyi ruhák is. Csak arra figyelj, hogy extrém módon ne hízz meg. De ha csak a pocak kerekedik, abban nincs semmi baj, sőt, szép is, és látják is, hogy nem szabad tégen nagyon kifárasztani.

Minden jót!

2008. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 23 hetes terhesen mentem férjhez. Aki nem tudta, hogy terhes vagyok, annak nem is tünt fel a menyasszonyiruhámban. A fotós is elcsodálkozott mikor mondtam neki, hogy babátvárok. Pedig szerintem már elég nagy volt a pocim. A lényeg az, hogy 'A' vonalú ruhát válassz! Enni egyél rendesen, a babától ne vonj el semmit. Egyébként ha a baba nőni akar, akkor ne akard meggátolni benne, mert ő a legfontosabb szerintem.

Sok boldogságot!

2008. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!