Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ment valaki közületek terhesen...

Ment valaki közületek terhesen férjhez. és hány hetesen, és az esküvőt hogy viselted?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 15 hetes babás voltam, mikor volt az esküvőnk. Nálam a reggeli rosszulléteket leszámítva nem volt gond. Táncoltam is a lagziban nem keveset :)
2010. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
17 hetes terhes voltam mikor férjhez mentem. Bár igaz, hogy csak pici polgári esküvő volt, és csak a tanuk voltak ott. :-)
2010. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
két ismerősöm is 5 hósan mentek férjhez, jól bírták. annó épp 5 hós lettem volna én is a lagzikor, ha nem méhenkívüli lett volna. viszont így egy 18 cm-es vágással a hasamon táncoltam végig az éjszakát. kicsit kifárasztott, de ez van.
2010. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
32 hetesen mentem férjhez, nálunk csak polgári volt, kis vacsorával utána, őszintén szólva alig vártam hogy mindenki hazamenjen és ledőljek:D
2010. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekünk julisban lessz az esküvőnk,és ugy gondoltuk,hogy május vége felé belevágunk,vagy közepén,mert sokaktól hallottuk,hogy nem biztos hogy elsőre,összejön,de lehet hogy elsőre,és hát egy kicsit megütötte a fülünket.és had kérdezzem még meg hogy hány hetesen kezd el látszódni a pocak.azt hozzá kell tennem hogy én nem vagyok az a vékony,meg nem is az a vastagabb hanem a kettő között.akkor nekem annyira korán nem fog látszódni?
2010. márc. 1. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Április 25-én volt a lagzi, szept. 3-án született a fiam. Nagy lakodalom volt, amit végig táncoltam. Egyikünknek se lett semmi baja. Még élveztem is a dolgot :))
2010. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15 hetes voltam novemberben mikor az esküvönk volt.Jól birtam ,mondjuk nekem nem volt soha rosszullétem,talán csak elfáradtam már éjjelre.A pocakom viszont látszott,bár az is igaz hogy melle alatt elvarrott ruhában voltam és az még jobban kiemeli.Neked nem fog még látszani valószinü:-)29 hetes kismami
2010. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már nagyon szeretnénk babát,és az idő csak lassan telik.
2010. márc. 1. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos terhes voltam mikort esküdtünk,nagyon meleg is volt augusztusban ,de én jól bírtam végig táncoltam hajnal 4-ig!
2010. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk áprilisban lesz az esküvőnk és mi most márciustól fogunk próbálkozni. Úgy hogy lehet én is babás leszek, bár meglehet, hogy még nem is fogom tudni akkorra. :D
2010. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!