Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruálás terhesen?

Menstruálás terhesen?

Figyelt kérdés
A szokásos 5 nap helyett csak 2 napig tartott a menszeszem...(szeretnénk babát) Ez lehet a terhesség jele?!
2011. szept. 25. 10:20
 1/10 anonim válasza:
Ha késett is akkor mindenképp. Az én feleségem a 16. hétben van és még mindig rendesen menstruál, bár neki ált. 1 nappal rövidebb mint ahogy szokott.
2011. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam. 6-7 napig szokott tartani, de most két nap volt csak. Csináltam tesztet ami negatív lett.

Nem tudom mitől lehet..

Szurkolok neked, csinálj tesztet.

2011. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd írjátok meg veletek mi lett,én holnap megyek dokihoz.Én is ebben a cipőben járok!
2011. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hónap végére nem várom, de az előző menzesz 6 nap helyett csak 2 napos volt, rá egy hétre csináltam tesztet negatív lett, szóval nincs baba. De remélem ebben a hónapban sikerül.
2011. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy szaporítsam a tábort, én is így jártam. Sőt pisilős, gyomorsavas tüneteim is voltak, mint a lányomnál annak idején. De nega tesztek. Én írtam már több helyen, hogy mivel sokan vagyunk így most, ez egy ilyen hónap volt.
2011. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap csinálom a tesztet,majd írom az eredményt!:)
2011. szept. 26. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma voltam 3X1 Clostit kell szednem holnaptól meg kapok tüszőrepesztő szurit!Remélem így már sikerülni fog.16:45
2011. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22:20-as én is így voltam, mertem volna fogadni, hogy terhes vagyok, mert ugyanazok a tüneteim voltak, mint a lányomnál, már most félek előre, holnap kellene megjönnie, sokat járok pisilni, sok a savam és fáj a hasam és a hátam is. :( Nehogy megint menzesz legyen.
2011. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22:02-as a dokid mondott valamit mitől lehet, én még nem mentem el a dokimhoz, de ha ebben a hónapban sem sikerül akkor elmegyek.
2011. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A doki nem mondott arra semmit,hogy miért alakult így a ciklusom.Pénteken kell visszamennem szeretkezés után(2 órán belül)és megnézi hogy hogyan viselkednek a kisfickók a hüvelyben!Kíváncsi leszek....ha nem sikerül ez a hónap,akkor megyek átjárhatóságira.Remélem nem cisztásodok be a 3x1 Clostitól...
2011. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!