Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen síelni mennyire...

Terhesen síelni mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne kérdésem,hogyha 4hónapos terhesen elmegyek síelni qz mennyire káros a babának.Le van foglalva a szállás Februárra és nm tudom hogy vissza lehet e mondani.Még nem vagyok terhes,de próbálkozunk,ha esetleg addig összejönne inkább hagyjam ki az utat?Nem vagyok profi,de nem szoktam sokat esni.Esetleg,ha óvatosan lassan megyek?


2011. okt. 7. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik sport, ami abszolult tiltott terhesség alatt. Nagyon veszélyes! Én biztos kihagynám a helyedben, ha összejön! A baba éppsége a legfontosabb ebben a 9 hónapban.
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad síelni terhesen, ez egyértelmű. Pont a 3-4 hónap olyan még, hogy akár egy rossz esésétől is elvetélhetsz. Én nem kockáztatnék. Menj el pihenni, ha már be van fizetve, az mindenképpen jót tesz, de síelés helyett sétálj nagyokat, napoztasd az arcod és vigyetek (vagy béreljetek) egy szánkót, amin a férjed húzogat, ha éppen nincs pályán :) Kényeztesd magad, ez az időszak erről szól.
2011. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha babát akarsz akkor ne menj. illetve amíg nem vagy terhes addig mehetsz, de ha már kérdéses akkor ne!
2011. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána szerintem más jellegű programoknak is, ahova mentek...4 hónapos terhesen nem ajánlatos síelni, nem a mozgással van a gond, ahnem nagyon nagy a balesetveszély. Az oké, hogy nem SZOKTÁL esni, de elég 1-et rosszul esned, és sok esetben ehhez nem kell a saját ügyetlenséget, valaki egyszerüen eltarol, láttam már ilyet, nem hiszem, hogy egy kismamának jót tenne..

A léyneg, hogy legyen alternatív programod /programotok is. még mindent vissza lehet mondani, ilyen idő távlatában szerintem rá sem fizetnétek amúgy, vagy tényleg oylan helyre áttenni, ahol van más program is, ha ezen a helyen nem megoldható. Amúgy meg nem áll meg az élet azért mert babát akartok:)

Van sajnos, akinek évekig nem jön, azok addig nem mernek sehova menni?

(remélem februárra már az alternatív programokkal kell a síeléseteket töltened:P)

2011. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm az eddigi válaszokat!Én is nagyon remélem,hogy csak nézni fogom,hogy párom síel.:)) Bár biztos halálra unnám magam...De hátha találok tényleg vmi alternatív progit.:)
2011. okt. 7. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még hét hónaposan is elmentem, persze nem síleltem, csak üldögéletem a hüttében, élveztem a napsütést, ettem-ittam, párom meg csak délelőtt síelgetett, utána sétálgattunk egész nap. Én nem mondanám le.
2011. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!