Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit okozhat, ha napi 10-nél...

Mit okozhat, ha napi 10-nél több keményedést érzek? 33 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat keményedett a hasam már ilyen tájban és én is aazt hittem, hogy nem húzom ki végig a 40 hetet. De egyszer csak elmúltak a keményedések és a babám a 42. héten született meg császárral, amire azért volt szükség, mert csont merev és zárt volt a méhszájam! Ennyit a sok keményedésről!

De mindenképp beszéld meg a dokival!

Kitartást és könnyű szülést!

2008. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg többet pihenni,nálam azt jelezte a szervezetem,hogy több pihi kell.Amíg nem görcsös,nincs baj,ha keményedés közben feszülne, görcsölgetne,azért beszéld meg az orvossal.
2008. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keményedés közben miért baj ha feszül?? én általában úgy veszem észre hogy be van keményedve, hogy megfeszül az egész. 26 hetes vagyok!
2008. júl. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!