Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bandázs kinek vált be? Okozhat...

Bandázs kinek vált be? Okozhat keményedést?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, mert fázott a derekam. 32 hetes vagyok és tök jó meleg, fázni nem fázok, de a gyerkőc veszettül ficánkol, ha rajtam van és keményedik is a hasam, bár alapból is sokat mocorog a gyerkőc és a hasam is sokat keményedik, kell is rá gyógyszert szednem a magnéziumon kívül is, mert kicsit kinyíltam, de lehetséges, hogy a bandázs árt és csak fokozza ezeket a tüneteket vagy hogy a kisfiamnak kényelmetlen?

DM-es, egy méretben létező termék, nem méretezett. átlagos testalkatú vagyok, jelentős túlsúly nélkül.


2010. szept. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha neked kényelmes akkor a babádnak is. Nem hinném, hogy ettől lenne keményedésed ha már amúgy is volt. Én is hordtam bandázst én februárban szültem és imádtam. Nekem Brendonos volt de az sem volt méretezve. Szerintem mind méret nélküli. Ha kényelmes hord nyugodtan inkább mint, hogy megfázzál és gyógyszert kelljen szedned.
2010. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát, ha azt nézzük, akkor melegebb lesz ott az a testrészed, akár kicsi vérbőséget is okozhat és akkor keményedést is. És ha inkább valamilyen elöl nyitott mellényt vennél, ami a hátad és a derekadat melegítni? A sok babamozgás is előidézhet keményedést és lehet hogy nincs összefüggésben a bandázzsal ez az egész.


Én is ilyen voltam a terhesség alatt, jó visszagondolni. Tele az ember kérdéssel és aggódással, hogy minden rendben legyen. Könnyű szülést neked!

2010. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a kérdésre adok választ, de fontos(nekem)! pont ilyen bandázst keresek, mennyiért vetted a dm-ben??
2010. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: én tegnap vettem 1.400 Ft körül van a DM-ben, de ha venni szeretnél, akkor siess, mert azt mondták kifutó termék, és megszüntetik a forgalmazását. (Nekem abban az üzletben az utolsót sikerült elcsípnem.)


Azt pedig nem hiszem, hogy vérbőséget okoz, mert akkor ilyen erővel nem hordhatnánk semmi olyan felsőruházatot, ami takarja a hasunkat. :-)

2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!!
2010. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is köszönöm, biztos csak véletlen egybeesés.


dm-ben valóban kifutó termék, féláron volt, utolsó darab volt abban a boltban 1345-ért, szóval siess ;-)

2010. szept. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!