Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az adatok alapjan hany...

Ezek az adatok alapjan hany betes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinal es a papiromra azt irta, bogy 6 hetes vagyok. Babom pedig 12,9 mm es kb 1 mm-rel arrebb is van az x, szoval kb 14 mm. Mensi alapjan is 7+1 hetes vagyok. A masik, hogy ilyenkor is mar csak havonta kell jarni nodokihoz? Azt hittem, hogy ilyen korai idoben meg ket hetente kell jarni. Szerintetek ?
2013. szept. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Havonta? Én voltam 6 hetesen, 12 hetesen, 16 hetesen AFP, 20 hetesen, 26 hetesen 32 hetesen, szóval bőven nem havonta kell járni dokihoz. Majd a végén kell 35. héttől hetente menni CTG-re és dokihoz, de az elején "csak" a kötelező vizsgálatok vannak amiket felsoroltam. Vér és vizelet vizsgálat trimeszterenként 1db van (kb. 10 héten, 16 héten, 34 héten), de ez nincs héthez kötve csak valamikor egyszer el kell menni, kivéve a 16 hetes AFP az kötelezően a 16. héten van. A babád méretit nem nagyon értem nekem egy méretet írtak ekkor még rá, pl. tyúktojás nagyságú méh és x.cm a baba.

[link]

[link]

2013. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közben megnéztem 6 hetes 4 naposan 6.4cm volt a baba. Ha te az uh kép X-e alapján mondod, hogy szerinted 14mm a gyerek , a doki pedig 12 mm írt a papírra akkor már bocsi, de szerintem a doki jobban tudja, hogy mettől meddig kell az x-et rakni és mekkora pontosan a baba.
2013. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,a doki szerint Én is 6 hetes vagyok és 14mm-es a Babónk pedig a védőnővel akárhogy is számoljuk,ez már a 8-dik hetem,na de mindegy,nekem is csak a kötelező vizsgálatokra kell mennem,azon kivül azt mondta a doki,hogy elég a 8-dik hónapig csak másfél havonta járnom,nem kell többet mert felesleges.Majd ha betöltöm a 8 hónapot,utána kell hetente menni.
2013. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló az a 6,4 cm szerintem nagyon nagy 6 hetesen és 4 naposan,akárhogy is számolom az 64 mm és az nagyon nagy.
2013. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam cm helyett mm.
2013. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem 6+5 ön volt 6mm es a babám 9+1 en pedig 22mm er és azt mondta az orvos a korának megfelel. 10+5 hkm.
2013. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!