Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany het+naposnak felel meg a...

Hany het+naposnak felel meg a baba ezek az adatok/meretek alapjan?

Figyelt kérdés

Ezek az adatok vannak a papiron:

CRL (Hadlock): 5.05 m1: 5.10 m2: 5.07 m3: 5.06

Koszonom elore is


2013. jan. 26. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A CRL az ülőmagasságot jelenti. Egy 5 cm-es magzat 11 hetes terhességnek felel meg. Az m1, m2, m3 kifejezéssel még nem találkoztam. Ezek hova vannak írva?

28 hkm

2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első én is épp ezen gondolkodtam h az mi a szösz lehet...de azt hittem csak nekem nem írtak sose ilyet rá...
2013. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat :) Ezek ugyanugy CRL az osszes meret, Meret1, meret2 stb. Koszonom az infot :) es azt lehet tudni hogy pontosoan hany het+napos?
2013. jan. 26. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
naponta 1mm-t nő a kicsi már nem tudom h melyik héttől meddig de ezt neten nézd meg... :)
2013. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a menstruációból számítják ki, hogy hány hét, hány napos. Az értékek alapján egy átlagosan növekedő magzat korát tudják megmondani, de minden baba más méretű, és ahogy látod, a mérések is eltérőek, mert nem lehet 100 % pontossággal mérni ultrahangon. De az én UH felvételeimen ráírja a gép automatikusan, hogy az a méret mekkora babának felel meg.
2013. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 crl méret? 3-as ikrek?
2013. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!