Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek! Mi lehet a...

Annyira félek! Mi lehet a baj? Az orvos nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál(helyettesítő doki volt).28 hetes vagyok,és hüvelyvizsgálat nem volt,azt sem tudom,hogy zár-e rendesen a méhszájam.SZívhangot nézett,meg megmérte a méhem.eddig minden vizsgálatin 140/min volt az életem szívhangja,most meg 128/min,és a 24 héten a méhem pont 24 centis volt,most a 28.-on pedig csak 25.Az orvos nem modott semmit,hogy gond lenne,de szerintem ez így nem jó.Mitől lehet?Úgy féltem a drágaságomat.
2008. júl. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is nem félj, az nem tesz jót, a méh különböző ütemben nő, legközelebb lehet hogy négy cm-vel is nagyobb lesz, az én méhem is így nőtt. A szívhangról nem tudok mit mondani, de gondolom nem lehet gond, csak mondta volna a doki, hallottad te is a szívhangot?
2008. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen hallottam.Annyira édes volt. :)

De a múltkor mondta a védőnő,hogy a méhemnek akkorának kell lennie mint amennyi hetes terhes vagyok.Max plussz mínusz egy centi eltérés lehet.Hát nekem ez az egy centi most éppen három.

2008. júl. 3. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindíg pontos ám az az ultrahang, ha gond lett volna azt ez a doki is mondta volna az biztos. A szívhangról meg annyit, hogy 120-160ig normális, a védőnénim legalább is azt mondta. Legalább nyugott volt a bébid!

nyugi!

2008. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, kicsit túlaggódják néhányan ezt a rengeteg adatot amit otthon adnak. Nekem soha egy vizsgálatról sem adnak leletet (külföldön vagyok), de az orvos mindent elmond "konyhanyelven". Amíg nekem nem mondják hogy baj van (és már egyszer mondták, de vaklármának bizonyult), addig én nem idegesíteném magam a helyedben, hanem élvezném a várandósságot. Azt hiszem aggódunk így is eleget, nem kell még jobban fokozni!

Biztosan minden rendben van, ne láss rémeket!

Boldog babavárást!

2008. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Édesem! Engem a dokim nem vizsgált meg már 4hete akkor zárt volt a méhszájam ctg pedig még egyszer sem csinált,sőt a méhemet kézzel tapogatja ki hogy hol van a teteje. De a drágám mocorog rugdos a tesó hangjának hallatán nem vérzek nem görcsölök.Úgy hogy neked is no para mert ezzel a túl aggódással őt is idegesíted!! Simizd és beszélj hozzá!! Nincs semmi baja annak a gyöngypipinek!! 28 hetes kismama!
2008. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!