Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél volt olyan hogy a 26...

Kinél volt olyan hogy a 26 hét körül lányt (fiút) mondott az orvos és később kiderült, hogy mégse?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta lányos a baba, de én még reménykedem a fiúba. Elsőnek fiút szerettem volna. Ha lány lesz az se baj, de valahogy én fiút vártam.
2011. máj. 18. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiút vártam. 16 és 19 hetesen is fiús babát mondtak az orvosok. A 24. héten és a 26. heti babamozin is határozottan lányt mondtak. Én is reménykedem egy kisfiúban, mert a fényképeken mindenki kukinak látja amit kukinak kell látnia, de az orvos és a szonográfus hölgy is határozottan 100%-osan lányt mond.
2011. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem a lányosságával van a gond, hanem ahogyan te is, én is azt szerettem volna ha az első szülött fiú lesz.
2011. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 100%ra mondták mindig a lányt,szüléskor ráírták a karszalagra hogy Ildikó,aztán közölte a szülésznő "hogy ez biztos nem lesz Ildikó mert kukaca van"
2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Én is Ildikónak neveznék.Köszi a választ.
2011. máj. 18. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Férjem unokatesójáéknál négyszer (!) mondtak mást: lány-fiú-lány, végül Marci született. A gyerekszoba és a teljes ruhatár fehér és sárga volt, mert az utolsó hetekig bizonytalan volt a neme.......
2011. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik még ilyen a mai világban? Na akkor ha fiam születik, lehet lánynak nézik, mert a 24. hét óta (mióta megmutatta magát) Csak rózsaszín, lila, és ilyesmi ruhákat, takarót, falfestéket stb. veszünk neki :) 2 uh-n mondták, hogy lány, még 1 van hátra, meg a szülés. Remélem azért nem olyan gyakori ez az eset :)

31 hkm

2011. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

hát nem tudom nekem a lányomnál és a fiamnál már a16.-héten megmondták a nemét! a28.-héten pedig kaptunk a 4d-en fotót is róla és mi is láthattuk a kuki bizony egyértelmű már akkor! 4d voltatok? ott tutira meg is mutatják jól láthatóan ha fiú ha lány! persze jól kell feküdnie de azért 40-perc alatt általában kiderül!

2011. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Nem voltunk 4 D-n, de mivel úgy hallottam drága nem hiszem hogy megyünk.Azon a pénzen már sok mindent megtok venni a babának.
2011. máj. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!