Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt úgy, hogy cisztát...

Valaki járt úgy, hogy cisztát állapított meg az orvos és kiderült, hogy az nem ciszta, hanem terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes kismama vagyok,és van cisztám is de azt mondta az orvos hogy magától fel fog szívódni.Nem hinném hogy a cisztát el tudja nézni terhességnek,mert pl nálam látta hogy folyadék van a cisztában.És a cisztám 3cm-es volt a 7mm-es petezsákom mellett 1 hete!!
2009. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a negyedik testvérem úgy született hogy az orvos azt mondta hogy csak egy kis ciszta anyu elhitte mert miért ne hitt volna egy orvosnak,szedte a gyógyszereket a cisztára na meg előtte a fogamzásgátlót is és azt hitte hogy azoktól hízik.Nem lehetett látni rajta hogy terhes lenne és ő is csak akkor vette észre amikor már elkezdett erősebben rúgdalódzni húgom!A gyógyszerek hatására 6hónapos terhesen megszületett otthon a húgom!De ez ritka estek egyike,ahol nem figyel oda az orvos!

2009. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnél azt állapitották meg,hogy cisztája van-no és elötte azt,hogy nem lehet terhes.Gyönyörű kisfiú lett belöle,és azóta megszületett a harmadik is!
2009. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia Én is igy lettem terhes.Szeptemberben voltam dokinál és azt mondta cisztám van,ami nem lepett meg,mrt már műtött vele.Újra telitődött.És még azt is mondta,hogy nehezen fogok teherbe esni.Valamint,hogy lehet hogy ujra műtét lesz belőle.Két napig sirtam,aztán csináltam egy tesztet-kb.2hét mulva-és kiderült terhes vagyok.Orvost váltottam.Ugy gondolom,hogy egy szuper doki,mint amilyen ő volt,ilyen hibát nem követhet el.még a védőnőm is azt mondta,hogy lehetetlen hogy igy elnézte.Egyértelműek voltak a jelek.Azóta 30 hetes vagyok és tök jól vagyok!Üdv.
2009. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!