Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit az orvos...

Van itt olyan akit az orvos elküldött, hogy nem terhes, majd kiderült, hogy mégis az?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 17:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Én amikor talán a 7.hét körül voltam elmentem az orvsohoz, uhra, és elküldött h nem vagyok terhes.

Viszont a hasam egyre jobban nő..ott a szemérem domb felett(pedig vékony alkat vagyok..furán is érzem msot magam..) A hasam is felvan puffadva, émelygek, zavaros a menszeszem..barnás, hirtelen sok, majd napokig csak pecsételő barnázás. És hiába tornázok, a hasam nő, és csak a combomból megy le. Ha terhes vagyok netán akkor a 9.hét körül járok. Jah és a hasamalja olyan mintha vízzel lenne tele..ez normális?

2009. márc. 22. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hááát, lehet nem éppen a témába vág,de azért leírom.Volt 1 vetélésem a második próbánál is úgy nézett ki,hogy nem jön össze.6.héten nem volt szívhang a petezsák deformált volt és a magzat sehol nem volt. Elküldött a doki műtétre, amire 1 hét múlva mentem.A kórházban csináltak UH-t és kiderült,hogy van magzat,dobog a szíve és rendesen fejlődik.Kész csoda. Úgyhogy lehetetlen dolgok mindig vannak.És bocs ha konkrétan nem a kérdésedre válaszoltam.
2009. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem a kérdésre, de hozzáfűződik, köszi h leírtad. Mostmár még egy indok h miért nem kell teljes mértékbe bízni az orvosokba.

Még jó h műtét előtt kiderült h él a babád, az a sok marha meg elvette volna..milyen felelőtlenek h nem tudják normáisan megállapítani..:S:(

2009. márc. 22. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt mit mutatott?
2009. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

még nem csináltam, majd a napokba fogok.

De szerintetek ez most terhesség v nem? Tudom h ti nem tudhatjátok jobban az orvostól..meg h nem vagytok jósok:) de úgy tapasztalatból h látjátok?

2009. márc. 22. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam volt hasonló. Én szoptatás mellett szedtem gyógyszert és teljesen el a kartam már választani a két éves lányomat. A doki tanácsára elkezdtem szedni a normál fogamzásgátlót..1 hónap múlva nem jött meg..elmentem a dokihoz, azt mondta, nincs semmi, szedjem csak tovább, a hormonoktól van SS. Aztán a következő hónapban se semmi.. ismét doki. Aki azt mondta, hogy vagy daganat, vagy baba.. baba volt:))
2009. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huh még szerencse h baba volt:)
2009. márc. 22. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap az első dolgod a gyógyszertárba vagy drogériába vezessen egy tesztért!

Remélem pozítív lesz!

Sok sikert!

2009. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen érdekes dolgok vannak! A barátnőmnek 2 doki is azt mondta, hogy nem terhes, mert megvolt neki és bógyót is szedett. Ere kb. 8 hetesen csinált tesztet s pozitív lett, a 3. doki meg is látt! :-) Nekem meg 3-an is azt mondták nincs peteérésem és nem hiszik, hogy egyszerü lesz teherbe esnem, most 14 hetes vagyok és véletlen mégis lett egy kósza peteérésem, és nem is volt mensim rendesen. :-)Szerintem is vegyél tesztet minél elöbb!
2009. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Veszek a h tudok, de az a baj h még tanulok(fiatal is vagyok még, a pasi is elhagyott..). De hnap, vagy hnapután minden h veszek egyet.
2009. márc. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!