Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nincs semmi baj? Május...

Ugye nincs semmi baj? Május 20án volt az utolsó havim. Júni 28án pozitívat teszteltem. Másnap az orvos elküldött BHCGre 425,2 nap múlva 848. , ekkor még nem lehetett látni semmit . SOS!

Figyelt kérdés

[link]

Ma az ultrahang szerint 5+4 Napos vagyok. Nagyon kicsi nem, és csak a petezsák látható. Meg vagyok ilyedve! Gőrbe csatolva. SOS


2010. júl. 15. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nincs semmi baj, ennyi idősen nekem is csak petezsák volt látható, embrió nem, de két hétre rá, már a szíve is dobogott. Tudom könnyű mondani (nekem is mondták 100-an), de nyugodj meg, tuti semmi baj.
2010. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy megijedve? Nincsen semmi baj, csak még picike. A két napos vérfolt lehetett a beágyazódás, vagyis még tényleg kicsi. Ne izgulj. A hcg duplázódik, ez remek. Inkább örülj!
2010. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért ijedtem meg mert, már az 57 napon vagyok és nagyon kicsi.
2010. júl. 15. 11:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!
2010. júl. 15. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
orvos mit mond?
2010. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dokim szerint általában 1500-as b-hcg érték felett látható már valami. Az eddigiek alapján szépen duplázódik. Ez jó helyen lévő babának indul, úgyhogy inkább vigyázz magadra és pihenj, mint ezen idegeskedj.

Jó babavárást!

2010. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!