Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? Mit mondott...

Más is volt így? Mit mondott neki az orvos? Mert én csak 2 hét múlva megyek vissza. Aggódom kicsit.

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen a GPT (ALAT) eredményem magas lett, 59, és csak 33 a megengedett. Ha volt más is így, mit mondott neki az orvos? A többi eredményem nagyjából jó, egy kicsit alacsony a HGM, de azt olvastam, hogy kismamáknál vérszegénységre utalhat. A kreatinin is alacsonyabb, de azt is olvastam, hogy terhességnél az is lehet alacsonyabb, valamint az összfehérje alacsonyabb még, de az se sokkal, ezek nem is aggasztanak, hanem ez a GPT, ami tudtommal a májfunkcióval van összefüggésben. Olyanok válaszát várom elsősorban, akiknek volt hasonló eredményük, mert kíváncsi vagyok, hogy mit mondott rá az orvos.
2011. aug. 31. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!