Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlet így tudatni a páromma...

Jó ötlet így tudatni a párommal, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek egy ízléses kis dobozt, bele egy kiscipőt és mellé rakom a pozitív tesztet. Írnék egy pár sort még és mikor hazajön, átadnám neki.

Ti mit szólnátok ehhez? Esetleg valakinek valami ötlet?



2013. szept. 20. 10:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát kiscipővel meg cumival terveztem a nagy elmondást mindig is, de mi nem terveztünk még babát, mert diákok vagyunk. Aztán valami nagyon gyanús volt, meséltem a férjemnek, együtt vettünk tesztet, mondtam neki, hogy meg is csinálom most, és mire kijöttem a wc-ből ő már el is felejtette, hogy miért mentem pisilni :DDD nagyon kedvesen hozzábújtam torkomban dobogó szívvel, hogy "édesem, apa leszel" DE NEM HALLOTTA MERT JÁTSZOTT A TELÓJÁN hahahahahahaha így a kezdeti lelkesedésem kissé lelohadt, de második nekifutásra is ugyanolyan boldogan súgtam neki, ezt végre meghallotta :DDD nagyon boldog volt...

hát tervezhettem nagy elmondásokat, sosem volt lehetőségem megvalósítani őket :D De utólag úgy látom, túl mesterkélt lett volna :/ várjam meg amíg megtalálja, és felfogja, hogy mi van... én meg addig üljek tűkön?? még 9 hónapig úgyis tűkön ülök majd :D

2013. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!