Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ötlet így tudatni a páromma...

Jó ötlet így tudatni a párommal, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek egy ízléses kis dobozt, bele egy kiscipőt és mellé rakom a pozitív tesztet. Írnék egy pár sort még és mikor hazajön, átadnám neki.

Ti mit szólnátok ehhez? Esetleg valakinek valami ötlet?



2013. szept. 20. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aranyos ötlet :) én semmi ilyesmit nem csináltam, csak vittem a tesztet és egyenesen kimondtam. olyan izgatott voltam, nem is jutott eszembe semmi ötlet
2013. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ani25 ***** válasza:
Nem rossz az otlet, bar nem ismerem a parodat. Tervezett baba volt?
2013. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, terveztük, nagyon szerettük volna
2013. szept. 20. 10:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Hát én is terveztem ilyesmit :D aztán csak annyi lett belőle hogy terhes vagyok :)

Eléggé meg volt lepődve kellett neki pár nap mire felfogta :)

kb 8 hónappal ezelőtt csináltam a tesztet de olyan mintha tegnap lett volna emlékszem milyen boldog voltam mikor kijött a második csík hát azt az emléket semmi pénzért nem adnám senkinek :)

Gratulálok

39 hkm

2013. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, boldog babázást, mindjárt itt az idő :))
2013. szept. 20. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Igen már nagyon várjuk :)

2013. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a nagyszülőkkel közöltük ugyanígy anyák napján (szív alakú doboz, kiscipő), csak éppen a teszt nélkül. Írtam bele egy versikét is. Itt találtam a gyakorin, csak kicsit átköltöttem, esetleg te is átköltheted az unokás részt. Így hangzik:

Kicsi vagyok, mint egy málna, papa, mama unokája. Nem sokára érkezem, dobog már a kis szívem!

30+1 hkm

2013. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :))
2013. szept. 20. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:

A férjem egy életre emlékezni fog arra napra :D Hiába terveztem évekig, hogy majd hogyan mondom el, kiket szervezek be, hogy cd-t csinálok zenével. . stb. . . mentem haza a munkából, már a liftben potyogtak a könnyeim, férjem nyitotta az ajtót, beléptem, és úgy elkezdtem bőgni, zokogni, hogy nem bírtam megszólalni. Majdnem megfulladtam.Szinte üvöltve sírtam. Ráadásul anyósom is ott volt, azt hitték hogy kirúgtak a munkahelyemről, vagy valaki erőszakoskodott velem a liftben. Szegény férjem csak ölelt, és várta, hogy megszólaljak, én meg annyit tudtam kinyögni: terhes vagyok. Semmi állapotos, vagy kisbabánk lesz, csak simán terhes vagyok. Ahogy ezt kimondtam, még jobban rázendítettem, így anyósom már annyira megijedt, hogy ő meg bent sírt a szobába :) Úgyhogy marha romantikusra sikerült.


Ehhez hozzátartozik, hogy 2,5 évet vártunk a babára, szóval akkor ott bennem minden feszültség , adrenalin, szomorúság és düh egyszerre csapódott le.

2013. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En ugyanigy terveztem, hogy majd kiscipovel kozlom vele. Es az lett belole, hogy gyereeeee gyoooorsaaan :) kisangyal itt alszik mellettem 10 hetes :)
2013. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!