Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem, szeretek...

Teherbe estem, szeretek valakit, jó ötlet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és teherbe estem. A "barátom" nagyon örül neki, de ennek van háttértortenete is! Mar évek óta NAGYON közeli barátok vagyunk. Együtt dolgozunk, iszunk eszünk dumalunk. Mar többször csokoloztunk is. Egy közeli ismerősöm meghalt, és ő átjött hozzam. Kis írtam magam a vállán és szex lett belőle! Rögtön teherbe estem. Kiderült, hogy ő mar régen szeretett, ahogy át hiszem én is öt!! Nem tudom, hogy párkent megallnank-e a helyünket! De szeretem ot!! Aztmondja költöztünk össze, amivel azt hiszem egyetértek. Ő a házasság híve, ha megkér, mit mondjak?? Teljesen összezavarodt!!

2013. júl. 9. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Szereted őt, ő is téged, megvan a közös "múlt". Azt mondják a legnagyobb bartáságokból lesznek a nagy szerelmek :D
2013. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De... Azt hiszem felek
2013. júl. 9. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Jézusom....Akkor meg ha félsz, minek nem védekeztetek szex közben, na most szegény gyerek....
2013. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 gömbicica ***** válasza:

mitől félsz?

felelősségtől? attól, hogy nem fogsz megfelelni? vagy magától a gyerekkel kapcsolatos dolgoktól?

Ha szereted, évek óta ismeritek eymást. Holtodiglan holtáiglan.

2013. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha cinikus akarsz lenni, beszélj a barátaiddal...
2013. júl. 9. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Ez a baba nagyon jönni akar.:)

Szeretitek egymást, ez szép és jó. Költözzetek össze, ha félsz, akkor még várjatok a házassággal. Persze hogy félsz, hiszen ismeretlen ez az egész helyzet, de babátok lesz és ez a legfontosabb. Szerintem a legjobb dolog a világon.:) Nektek kicsit gyorsan jön, de ennek valamiért így kellett lennie.

2013. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gömb cica: nem neked írtam! Azt hiszem felek, hogy ... elhagy később! Én mar nagyon szeretem a kis babát a pocakomban és öt is! És mar nézzük a házakat, remelem minden rendben lesz
2013. júl. 9. 19:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esnek a szavaitok!! Egyre biztosabb leszek a dolgokban!! :-)
2013. júl. 9. 19:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha eddig veled volt most még inkább veled marad. Ha meg kér mondj igent. Eddig is bíztál benne most sem kéne másképp tenned. Sok boldogságot kívánok.
2013. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi!! Annyira boldog vagyok, asszem!!
2013. júl. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!