Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem, szeretek...

Teherbe estem, szeretek valakit, jó ötlet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és teherbe estem. A "barátom" nagyon örül neki, de ennek van háttértortenete is! Mar évek óta NAGYON közeli barátok vagyunk. Együtt dolgozunk, iszunk eszünk dumalunk. Mar többször csokoloztunk is. Egy közeli ismerősöm meghalt, és ő átjött hozzam. Kis írtam magam a vállán és szex lett belőle! Rögtön teherbe estem. Kiderült, hogy ő mar régen szeretett, ahogy át hiszem én is öt!! Nem tudom, hogy párkent megallnank-e a helyünket! De szeretem ot!! Aztmondja költöztünk össze, amivel azt hiszem egyetértek. Ő a házasság híve, ha megkér, mit mondjak?? Teljesen összezavarodt!!

2013. júl. 9. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne csak hidd add át magad a felhőtlen boldogságnak.
2013. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Meglesz!!! :-DDD
2013. júl. 9. 20:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot te kis csacsi lány. Ne félj a boldogságtól, inkább élvezd ki minden pillanatát az élet túl rövid ahhoz hogy mindig mindentől féljünk. Csak élvezd amit a sors az élet adott. Legyetek nagyon boldogok.
2013. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, most bármire képes vagyok XD
2013. júl. 9. 22:18
 15/17 gömbicica ***** válasza:

ez a beszéd!!!!!

Isten áldása legyen életeteken!!!!

2013. júl. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elottem szoloknak! Hiszen tiszta az ut, ami elott allsz! Hagyd el a felelmeket, s tudd, hogy a boldogsag var Rad! Minden jot kivanok Nektek!:-)
2013. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Azt hiszem, csak egy lökésre volt szükségem, és ti többet adtatok!!!! :-D
2013. júl. 10. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!