Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ki vagyok írva veszélyeztet...

Ha ki vagyok írva veszélyeztetettséggel, tényleg ellenőrizhetnek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ellenőrizhet a munkahely meg az OEP, hogy tényleg otthon vagyok e és pihenek. Ha nem, akkor be kell jelentni hogy itt és itt leszek. Ez tényleg igaz? Hol lehet ennek utánaolvasni?
2008. júl. 3. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is veszélyeztetett vagyok, de soha senki nem mondta, hogy bárki is ellenőrizne emiatt. Én erről nem is hallottam.

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ki vagyok írva, nem valószínű, hogy ellenőriznek. Még nem hallottam róla...
2008. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmeletileg ellenorizhetnek reggel 8 es delutan 4 ora kozott. De meg soho nem hallottam rola, hogy meg is tettek volna. Amugy meg: egeszsegugyi setan voltal (ha nagyon kotozkodnenek)...
2008. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha az van a táppénzes papírodra írva, hogy fekvőbeteg, akkor elvileg ellenőrizhetnek. De nem gyakori. Én is ki vagyok írva a 9. héttől, de senki nem ellenőrzött. Esetleg táppénzes felülvizsgálatra behívhatnak. Ahol felülbírálhatják, hogy indokoltan írtak-e ki táppénzre!

33 hetes kismama

2008. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

van egy 1 hetes vakációnk befizetve, és nem szeretném kihagyni... konkrétan nincs írva hogy fekvőbeteg vagyok.

köszi, most egy kicsit megnyugodtam!

mindenkinek boldog babavárást!

2008. júl. 3. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan elmehetsz, nem szoktak ellenőrizni. A veszélyeztetett terhesség amúgy se azt jelenti, hogy ne mozdulj ki sehova. Én pont a munkahelyem miatt voltam állományba, mert műszakoztam 12 órába, azt meg nem engedhetik.Jó nyaralást!
2008. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a veszélyeztetett terhes kódot írta a nőgyógyász a táppénzes papíromra, de én terhesen azért vagyok betegállományban, mert veszélyes anyagokkal is dolgozunk és azokkal ártanék a babának.
2008. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!