Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hkm vagyok most kezdett el...

39 hkm vagyok most kezdett el égni a gyomrom ez normalis? De elég rendesen ez azt jelenti h kesobb szulok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

bármikor éghet a gyomrod várandósság alatt, szerintem ezek a tünetek jönnek-mennek (felnyomja a táguló méhed a gyomrod, vagy éppen most ereszkedett le a pocó és ez a változás okozott valamit odabent)

-------------------------------------------------

viszont TELIHOLD van, ilyenkor azért több a szülés, ez sokkal fontosabb jel :) :) jó babavárást :)

2013. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze az égő gyomornak ahoz hogy mikor szülsz :D

Neharagudj de elég nagy badarság!! ÉS nem nem baj ha ég, csak kellemetlen!

2013. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez semmit nem jelent, mármint a szülés időpontjára vonatkozóan, nem is értem hogy jutott eszedbe :D

Nekem időröl időre jött-ment, de az utolsó hónap pokoli volt, volt olyan, hogy ülve kellett aludnom, mert különben a torkomat mardosta a sav...borzasztó volt :(

Aztán rájöttem, hogy gyümölcsöt eszek, akkor fokozza a dolgot, úgyhogy onnantól nem ettem, és nem is volt semmi gond. Szóval nagyon függ attól is, mit ettél...meg egyébként is, nagy a baba, egyre inkább nyomja a gyomrodat...hát a vége ilyen :D Kitartás, könnyű szülést!

2013. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggès.
2013. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF: nincs telihold. Még csak növekszik.


Amúgy szerintem sincs a 22 dolog közt összefüggés. Könnyű szülést, jó egészséget kívánok!

2013. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!