Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozog/rugdos a babátok rendesen?

Mozog/rugdos a babátok rendesen?

Figyelt kérdés
34hkm vagyok és az én kislányom soha nem volt túl mozgékony a pocakba na de ennyire???!! Ha érzem akkor is gyengén csak,nem rúgja ki az oldalam,pedig én arra számítottam hogy biztos úgy lessz.Jelenthet ez problémát?Kicsit aggódok e miatt!!Lehet nem fejlődik rendesen?
2013. júl. 25. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, gondolom rendesen jarsz vizsgalatokra es a dokid mar megnyugtatott, hogy minden rendben van.

Sogornom hasonlokeppen volt, igaz neki meg a pocak meretebol sem mondtad volna meg, hogy mindjart szulni fog. Olyan 25 hetesnek nezett mi amikor szult (40+3 hetesen). Az unokaocsemmel minden rendben volt. Teljesen egeszseges volt csak lusti :D

Ha ennyire aggodsz akkor legkozelebb amikor vizsgalatra mesz beszeld ezt meg az orvosoddal, de szerintem minden rendben van. Boldog babavarast es konnyu szulest kivanok! 23 hkm

2013. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig nagyon aktív volt, az a szokatlan, ha nem mozogna. De ha a tied sosem volt túl aktív, akkor fáradtabb, nyugisabb napjain pláne nem lesz. Nekem azt mondták, hogy 12 órán belül mindenképpen kell jelentkeznie a babának. Ha 12 órán belül egy mozdulatot sem érzel, akkor kell hívni a védőnőt és az orvost.

De nálatok is előfordulhat, hogy a hőmérsékletingadozás rá is hatással van...


36 hkm

2013. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második terhességem. Az első sem mozgott sokat, meg ez a mostani sem. Az NST szerint rendben van minden, csak valamiért nem érzem. Amúgy ha valaki deréktájon jobban ki van párnázva, illetve a méhlepény elöl tapadt meg, az rendesen "leárnyékolja" a magzat mozgásait. Tehát mozog ő, csak nem érzékeled.
2013. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!