Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy a pocaklakóm...

Miért van az hogy a pocaklakóm mozog rendesen érzem, de nem olyan erősen és intenzíven mint eddig? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan fura érzés ez az egész,a mozgása látszik a pocimon,de nem érzem úgy mint pl.1 hete.Sokkal gyengébb az egész mocorgása.Eddig volt hogy fájt is, vagyis hát kellemetlen volt,most meg semmi ilyesmi!!!Van szívhangfigyelőm és azon a szívhang rendben van.De ez mitől lehet?28hetes vagyok
2013. jún. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy nő a baba, egyre kevesebb helye van a mozgásra, így nyilván gyengül a mozgás intenzitása is.
2013. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ma mint te!Mar minden bajom van,es ideges vagyok miatta hogy mi lehet a baj..:( 30 hetes vagyok es mar tegnap se volt olyan eros,de ma...En is erzem hogy mocorog,meg latom is,de meg sem olyan mint par napja/hete..:(
2013. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsò! Igen,nekem is ilyen volt már tegnap is! Lehet a frontok befolyásolják őket!?
2013. jún. 11. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.En a frontokra gyanakszok..Itt ahol lakunk most hult le az ido tegnap ota,otthon meg ha jol tudom melegszik..Lehetseges..De ma vacsoranal fel elenkult kicsit es jol megrugdosott!Hogy en ezt hogy imadom!:D Szerintem lustabbak..:)
2013. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!