Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok nagyon fáj a...

30 hetes vagyok nagyon fáj a bölcsesség fogam lehet ilyenkor fogat huzatni? Vagy inkább a szülés után császár lesz!

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 5 hónaposan kihúzta a doki a fogam, sajnos bele is tört és aztán operáltak miatta. Nem altattak el, muszáj volt kiszedni a maradékot. Most a másik odlalon is fáj, hétfőn doki megint :(

31+1hkm

2013. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt kihuzatni. Varrták is. Piszkosul fájt, de inkább elmentem, mert előtte csak fájdalomcsillapítótól múlt el és már akkor rengeteget bevettem. Ecseteltem,mindent próbáltam. Jobb, ha kihúzzák, hidd el. Szerencsére semmi bajom nem volt utána és a kislegény is makk egészséges!
2013. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!