Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az a becsült súly ami...

Mekkora az a becsült súly ami után császároznak, ha az első már császár volt?

Figyelt kérdés
Első babámat 4 éve szültem,most vagyok 30 hetes,de 2 héttel nagyobb a koránál.Elsőnél császáros voltam.Akkor koraszülés volt kicsi súllyal most más apától nagynak ígérkezik.A doki eddig annyit mondott,hogy 60% a császár esélye újra,de ez még kb két hónappal ezelőtt volt.És még annyit mondott,hogy nem hagy szenvedni.

2013. aug. 14. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!!!!!!!!!! Én 4050 grammal szültem az elsőt császárral, most másik apától fogom de most 32 hetes terhesen 2550 grammot becsültek az ultrahangon.

Ezt jó lenne tudni.

2013. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:-)

Akkor nálad pont fordítva van.

2013. aug. 14. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis súlyú kora ikrekkel császároztak két és fél éve.

Most a 38. hétben vagyok, 36 hetesen 3 kg-ra saccolta a magzatot az orvos, arra mondta, hogy mivel nagy súlyú babának várható, a hüvelyi szülésre való esély szavai szerint immár "nem sok".


De szerintem ez függ az orvostól, meg az eü állapottól és persze a pillanatnyi helyezettől is.

2013. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!