Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák! Első...

Császáros anyukák! Első császár után is császárral szültetek?

Figyelt kérdés
Milyen lett a heg a második terhességnél? Nem féltetek,hogy szétválik? Nehezebb vagy könnyebb volt a felépülés? Mennyi idő telt el a két műtét között?
2013. máj. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A második is császár lett, 37. héten születtek mindketten. Féltem nagyon a hegszétválástól, de szerencsére semmi probléma nem volt. Sokkal könnyebben épültem fel, igaz a második epidurális volt az első pedig altatás, talán ez miatt is nehezebb volt az első. 4 év telt el a két műtét között.

Most a harmadikat várom, császár lesz az biztos, de félek nagyon. Igaz most 8 év telt el az utolsó császár óta, úgyhogy a doki szerint nem kell félnem:)

29 hkm

2013. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 év volt a 2 műtét között, és alapból császárra készültünk. Sokkal jobban viseltem mint az elsőt, a heggel sem volt semmi baj.

Most várom a 3. babát, szintén császár, és szintén 2,5 év lesz a műtétek között. Azt mondta az orvosom, hogy a bab fejlettségétől függ, de legkésőbb a 38. héten kiveszi a hegszétválás esélye miatt.

2013. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)


És nem volt érzékenyebb a hegnél a második várandósságnál? Nem volt más érzés? a méhednél pl?

2013. máj. 7. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem nem volt másabb a terhesség, nem volt érzékenyebb sem a méhem, sem a heg. Annyi volt az elején, hogy sokszor szúrkált a hasam, doki szerint a császárok miatt, az összenövések miatt, de ez csak az elején volt, azóta már elmúlt.
2013. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!