Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 februárra babavárók van...

2014 februárra babavárók van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva, hányadik baba, tudjátok e a nemét, van e már kiválasztott nevetek,mennyit hiztatok?Mindenrre kíváncsi vagyok :)
2013. szept. 13. 18:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi február 28-ra vagyunk kiírva, holnap megyek uh-ra, ott remélem mi is megtudjuk, hogy fiú-e vagy lány. Ha fiú Levente, ha lány Ágnes. Nekem sajnos a vérnyomásommal van gond de erre számítottam mert egyrészt családi örökség, másrészt régen is volt. Én eddig 2kg híztam, de rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek mert így is van plussz súlyom.

2013. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! létrehoztunk egy csoportot a "közösségi portálon" olyan kismamáknak aki februárra várják a babájukat, de persze mindenkit szívesen fogadunk. aki csatlakozni szeretne küldjön nekem privit
2013. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!