Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 februárra babavárók van...

2014 februárra babavárók van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva, hányadik baba, tudjátok e a nemét, van e már kiválasztott nevetek,mennyit hiztatok?Mindenrre kíváncsi vagyok :)
2013. szept. 13. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem első baba lesz, február 17-re vagyok kiírva. A nemét még nem tudjuk, de 25-én megyek genetikai uh-ra akkor már remélem kiderül, mert már nagyon kíváncsi vagyok :-))) Nevet még nem választottunk, meg szeretnénk várni, még kiderül a neme, hogy már csak egyfélére kelljen koncentrálni :-) Eddig kettő kilót híztam.

És veletek mi újság? Érzed már a mozgását?

2013. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én március 4-re vagyok kiírva! 12 hetesen fiút mondtak,aztán 14 hetesen azt mondták,hogy lehet,hogy kislány lesz:) Mindkettőnek nagyon örülnék Olivér,vagy Léna lesz!

A terhesség elejétől napi szinten hánytam,most már ritkábban,de azért még megvan az egész napos hányingerem,így talán az utóbbi napokban vettem észre,hogy talán-talán 1 kilót sikerült híznom! :)


Egy kérdés: Nektek nem fáj a hasatok? Én már szinte görcsöket érzek,de nincs semmi baj,voltam dokinál.

Első baba.

Kérdező,te is írj magatokról :)

2013. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is érzek görcsölgetéseket, néha ,kicsit nyilall a hasam. De azt mondták, hogyha nem folyamatos, és pár percnél nem tart tovább, valamint nincs vérzés, akkor semmi probléma nincs. Remélem is, mert néha különösen nap végén, munka után eléggé szokott fájdogálni..
2013. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

február 18-ra vagyok kiírva, és a második babánk, (már van egy 4 éves kislány) Sajnos a nemét nem mondta meg a doki, de majd 3-án megyek uh-ra, és remélem, hogy akkor majd megmondja :)

Már kiválasztottuk a nevét, ha fiú, akkor Urbán lesz, az apja után :) ha pedig lány, akkor meg Romina lesz :)

Az elejébe hirtelen sokat híztam (4 kg) egy hónap alatt , de azóta egy grammot sem :)

Veled mi a helyzet???

2013. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont január-február fordulójára vagyok kiírva, kisfiú. Már van egy fiam, 2 év lesz köztük. Kb 3-4 kilót híztam eddig, névben pedig még nem vagyunk biztosak, bár nekem van favoritom :)
2013. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Február 11 re vàrjuk első babánkat. Kisfiú és Levente lesz a neve.

A hasfàjás nálam midennapos, én is délután- estefelé érzem a leggyakrabban.

Hìzni sokat híztam sajnos a 10-12.hétig mert feküdnöm kellett. Azóta olyan 3 kg jött fel.

2013. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
talpatok,derekatok nem fáj?
2013. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nálunk első baba lesz,nemét sajnos még nem tudjuk,de remélem a 18 hetes uh.-on már kiderül. Február 22.-ére vagyok kiírva. Nevünk az van pár,de még nem választottunk :)

Eddig 3kg-t híztam sajnos és már jó nagy pocim van..mozgását még nem érzem,de már várom,hogy rugdosson.Ti már érzitek?Mikor éreztétek először?

2013. szept. 14. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Én február 27-re vagyok kiírva. Nem tudom még én sem a nevét, egyébként 3. baba lesz. Már van egy fiam és egy lányom is, így tulajdonképpen mindegy, de én fiút szeretnék, a párom pedig lányt:)

Én már éreztem a mozgását, már egy jó hete, lehet másfél hete is, de 3. babát már könnyen észrevesz az ember:)

Derekam fáj rendesen, ráadásul a farokcsontom el volt törve (2. szülésnél megrepedt majd el is tört), ebből kifolyólag még az időjárásra is érzékeny:(

Múlthéten mért a védőnő, én 3 kg-ot fogytam, de ezt köszönhetem a hányásnak és talán a költözés okozta idegeskedésnek, na meg a 2 kisgyerekem is jól lefáraszt:)

2013. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Február 6.-ra vagyok kiírva:)Kisfiam lesz.a Nevet már a terhesség elején kiválasztottuk.Eddig 4kg-t híztam,de szinte csak a hasamra.mostanában sokszor van meg akar jönni érzés és szurkálás,de szedek magnéziumot és amennyit tudok pihenek.A mozgást még nem érzem,de remélem már hamarosan rugdosni fog.
2013. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!