Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-n, elvileg 6...

Ma voltam UH-n, elvileg 6 hetes vagyok (+/- egy-két nap). Megnéznétek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a doki mondta, hogy 15mm-es a petezsák, és látszódik benne a szikhólyag. Ahogy ráközelített, láttuk is, ahogy lüktetett. Azt mondta, ebből a szikhólyagból alakul ki majd az embrió. Majd később a leleten azt olvastam, hogy 15mm-es petezsák, benne CRL 3 mm pulzáció látható.

Nem értem, mert a CRL, az nem a magzat ülőmagassága? De csak szikhólyagot mondott. Akkor ez most embrio, vagy csak szikhólyag?

És ezek a méretek megfelelnek egy normális 6 hetes terhességnek?

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!


2013. szept. 10. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, nálunk 6+1 hetesen 3,2 mm volt a CRL, úgyhogy szerintem teljesen jó a méret, azt, hogy miért szikhólyagot mondott a dokid embrió helyett, nem tudom, de akkor már nálunk is volt szívhang, remélem minden a legnagyobb rendben lesz veletek, drukkolok! 4 és fél hónapos kisfiú anyukája :)
2013. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!