Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szerint elvileg...

Hőgörbe szerint elvileg peteérés után vagyok, megnéznétek?

Figyelt kérdés

"Vizes" folyást tapasztalok...mire utalhat?


[link]


2009. febr. 18. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megmondom neked őszintén nekem a peteéréskor(az ovuteszt szerint legalább is aznap volt) 2 tizedet emelkedett a hőm. De az itt szólók beszámolója alapján mindenkinek leesni szokott előtte, te nem csináltál LH tesztet? Egyébként attól függ hány naposak a ciklusaid..

2009. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem csináltam lh tesztet,és 35 naposak átalában a ciklusaim.

Lehet,hogy a többitől eltérő korai mérés szórakozik?

2009. febr. 18. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint én. Hát az lehet jóval korábban mérted aznap :) Én eddig úgy tudtam kinek milyen hosszú a ciklusa annak a félidejében van a peteérés, de az ovuteszt szerint nekem a 14. napon van mivel 30-31 naposak a ciklusaim...
2009. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ha megfeszülök sem tudom egy időben mérni...kész csoda,hogy eddig legalább ennyire sikerült!de hétvégén kezdődik a reggeles műszak,úgyhogy asszem lőttek az egésznek.nem megyek majd vele semmire :(
2009. febr. 19. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az a helyzet, hogy sajna tudom miről beszélsz...én is folyamatos műszakba járok. Esküszöm, hogy nem akarom rád erőltetni, de miért nem veszel ovulációs tesztet és teszteled magad egy hónapban aztán majd meglátod, szerintem egy próbát megér, nem?

Azt hiszem megyek mert reggel vagyis nemsokára kelnem kell.

2009. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia nekem 31 32 napos a ciklusom és lh zok nekem ilyen a görbe elég késön van ovu [link]
2009. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Így tényleg nehéz értékelni, hogy egyik nap reggel 7-kor méred, máskor meg délben. :-(
2009. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én vok aki küldte neked a görbét!! szerintem probáld meg utánna számolni a fokokat például35,8 mértél reggel 4:30perckor és felszámolod 8 oráig menten 36,2 36,1 az eredmény ez se jó igy de talán pontosabb!!!rögtön mutatja a görbe hogy nem volt még pé !! ez az én megfigyelésem mert nekem is volt hogy nem tudtam mérni egy idöben de ha felszámoltam akkor összehasonlitotam az elözö görbével jó lett!!proba hátha!!
2009. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!