Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos derékfájás 33...

Reni0501 kérdése:

Iszonyatos derékfájás 33 hetes terhesen. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Napok óta iszonyatosan fáj a derekam, menni alig bírok, se aludni se feküdni nem jó.
2013. szept. 4. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és kb 2hete leszakad a derekam. .:-( férjem nem győzi masszírozni ..
2013. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltál vele orvosnál? Tudom hogy ilyenkor már "természetes" a derékfájás, na de ennyire?Úgy megyek mint akinek valami be van csípődve:(
2013. szept. 4. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen :-) De minden rendben van. Tornáztatom és rengeteg! !! Masszírozás !!!
2013. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen kb. annyi idős terhesen mint Te! Van egy gerincferdülésem és szerintem a baba is rosszul feküdhetett. 3-4 hétig alig bírtam lábra állni, mindig belenyilalt a fájdalom. Nyugodj meg, szülés után el fog múlni! :) Jobbulást, pihenj sokat.
2013. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak nyugtalanítani,de nekem a kórházban volt egy szobatársam, aki talán 31 hetese volt ezzel a problémával jött be. Kapott inf. , de ha hiszitek ha nem mé reumatológiára is elküldték nem találtak semmit. Egyik este elönötte a vér és akkor lezdődött csak a rohanás, mert megindult a szülés ls rögtön vitték 50 km arrébb lévő kórházba, ott még 1 napig vissza tudták tartani a folyamatot, de csak megszületett a baba hamrabb. Egészséges lett, semmi baja csak kicsi volt. Én a helyedben elmennék dokihoz, már csak azért is hogy megnyugodj.
2013. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én is voltam vele dokinál (ortopédus), de nem csinált semmit. Csak megnézte és mondta, hogy szülés után el fog múlni, tartsak ki.
2013. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok a 3. babámmal, már kb 3-4 hete ezzel küzdök. Napról napra rosszabb, kb 2 hete társult hozzá a szeméremcsont fájdalom is. Ráadásul a 15 hónapos fiammal vagyok itthon, őt felhozni a lépcsőn, kivenni a kiságyból, feltennia pelenkázóra, hát bizony néha halkan pityeregve vagyok kénytelen.

Az első két babámmal nem volt ilyen panaszom, így ez most váratlanul ért, pedig még sok van hátra.

Minden lépésnél, mozdulatnál mintha egy vékony pegéjű késsel szúrkálnának elöl és hátul is, remélem a kislányom nem óhajt ráhúzni odabent, mint a bátyjai, hanem inkább a 37-38. hetet pécézi ki magának.

2013. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál,a pocaklakó nyom valami ideget.Hát nem egy kellemes érzés, az a lényeg ő jól érezze magát, de azért próbálok vele beszélgetni, hogy kímélje anyát:)
2013. szept. 5. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!