Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 2 heteig. M sincs szülésig...

Már 2 heteig. M sincs szülésig. Korai még a babaszobát teljesen készre berendezni?

Figyelt kérdés
Tehát ágyneműt felhúzni, mérleget, légzésfigyelőt kitenni a jövendőbeli helyére, stb. Félek h mondjuk megindul a szülés, bevonulok a kórházba és nem fogom tudni én megcsinálni.
2008. júl. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai ? Nyugodtan rakj össze mindent így nem lessz ezzel se gond miután megszültél.
2008. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 38. héten fejeztem be az utolsó simításokat.Még a hazahozós ruhákat is kikészítettem.Neked is jót tesz lelkileg,ha lekötöd magad a várakozás lassú perceiben.
2008. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha felhúzod az ágyat, akkor érdemes letakarni valamivel, hogy addig se szálljon rá a por.

Én már ilyenkor nem bírtam tovább... :)))

2008. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dehogy koirai nekem még van 5 honap és teljesen készvan minden
2008. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!