Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megterhelő az ablakpu...

Mennyire megterhelő az ablakpucoás?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok, de nem vagyok állandó fekvésre ítélve, csak sokat kell pihennem, kímélni kell magam. Meg szeretném pucolni az ablakokat, csinálhatom nyugodt szívvel? 20 hetes vagyok.
2008. júl. 1. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

az ablakpucolás magában nem megterhelö, mindig egyet kis pihenés, aztán megint.

DE a gond hogy az ablakpucoláshoz létrára vagy székre kell állni. és billeny meg és akár az ijedségtöl is bajod lehet, vagy essél le amitöl jobb esetben egy lila foltod lesz rosszabban elmegy a baba. szerintem kérj meg valakit aki segít és közösen, így a mászást más csinálja.

2008. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ha úgy érzed bírni fogod akkor szerintem kezdj neki,de semmi kép ne a melegbe és ne nagyon mász fel pl:létrára.Esetleg akkor tedd ha a párod is otthon van és ha baj van segíteni tudjon.Persze biztos nem lesz semmi:)!

De ha sok ablakod van akkor nem muszály egy nap alatt megcsinálni ozd be nyugodtan.Ha meg tudnál segítséget hívi pl:mamát,tesót akkor hívd öket bátran.Boldog babavárást!

15hetes kismami

2008. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!