Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-hetes vagyok és alig bírok...

34-hetes vagyok és alig bírok menni pár100-méter már elég megterhelő és ha többet megyek mint ma is görcsölt a derekam keményedtem, mitől?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemet 37-hétre szültem császár volt mert farfekvéses volt és kevés volt nagyon a magzatvíz,amikor szűltem rendesen jöttek a fájások.Szerintetek mennyi esély van,hogy ezt a babucit is hamarabb fogom szülni??
2009. okt. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szedjél MagneB6-ot,ha eddig nem szedtél.

A sok keményedéstől kinyílhat a méhszáj.

Én erre gyógyszert is szedek.


Pihenj sokat,és ne sétálgass.

2009. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

ez már nem csoda, éelképzelhető, hogy hamarabb zsülsz majd, de nem törvényszerű.


szerintem is pihizz minél többet, velem is ez volt, nekem a magnerot 3X2-t javasolták, mert ennek a legjobb a felszívódása...


kitartás, minél több fekvés, és pihi! legalább a 37. hétig jó lenne kihúzni megint. a magzatvíz mennyiségét vizsgálták mostanában?


nyugi, nem lesz baj, ha most szülnél is egészséges lenne a baba..

2009. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

MagneB6-ot 34 hetesen elkezdeni? Nem orvosi utasításra???

No comment :P

2009. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
miért mi baj van vele, kárt nem tesz sem a babában, sem az anyában, a koraszülés annál inkább...
2009. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én a 36. hétben vagyok, és ma 4 órát gyalogoltam... hazajövet ágynak dőltem én is... Szerintem ha nem bírod, hát ne erőltetsd magad és igen a 2. baba is jöhet hamarabb! Beszélj orovssal legközelebb, mert én ugy tudom a magnéziumot a 36. héttől ajánlatos elhagyni!

2009. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szedek magneb6-ot a Juvidát 250mg a magnézium tartalma napi 2-őt szedek belőlle.Mennyi egyébként a maximum?
2009. okt. 24. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Napi 300mg magnézium simán megengedett a terhesség alatt! Kell is a szervezetnek! Előző válaszoló voltam...
2009. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez vicces! Én 2x2Mg Citricit szedek, ami megfelel napi 2000mg magnéziumnak. Ezt írta a doki a 21. héttől, mert keményedtem. Majd a 36. héten kell abbahagynom a szedését. Ilyenkor már ne szedj többet. Inkább pihenj sokat. A napokban én is az ágyat nyomom. Nekem is elég egy fél óra és képes nagyon bekemlnyedni a hasam. Fájdogál is a talpon vagyok. Sokat fekszem, én sem szeretnék korán szülni. Szerintem ha betartod a sok pihit, lehet még a 40. hétig is kihúzod.

34+6km

2009. okt. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok,tegnap mondta a dokim, hogy a 37. hétig szedjem a magnéziumot.2 napot kihagytam,sokat keményedtem, ráadásul éjszaka még a görcs is húzta a lábam.Az első babám a 38.héten született, de vele nem volt ilyen.
2009. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!