Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem hányadik hetéig...

A terhességem hányadik hetéig dolgozzak, ha egyébként nem megterhelő számomra, de kockázatos?

Figyelt kérdés
Azért írtam, hogy kockázatos, mert egy nagy közösségben vagyok mindennap. Gyerekek és felnőttek vegyesen vannak körülöttem.
2008. dec. 21. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Miért kockázatos hogy emberek között vagy.Járványos megbetegedések miatt?Ha igen,ez miatt nem kell otthagynod a munkád,azt egy orvosi rendelőben vagy egy buszon is elkaphatod.Addig dolgozz amig birod vagy szeretnél.Szerintem az utolso hetekben már jol fog esni egy kis pihenés,mikor kedved támad hozzá.
2008. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én iskolában tanítok és mostanáig, a 32. hétig dolgoztam. Ez idő alatt kétszer estem ágynak. Neked kell tudnod, hogy mennyire vagy fogékony a fertőzésekre, a környezeted "bacijaira". Volt olyan kolleganőm, aki az első perctől fogva otthon maradt, mert autista csoportban dolgozott. Azt mondták, hogy nagyon jól érezték magukat OTTHON...
2008. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ameddig jól érzed magad.Én bölcsiben dolgozom.Hol dolgozom hol nem.Veszélyeztetett terhes vagyok amúgy.De januárban megint dolgozom.Most 12 hetes vagyok.
2008. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!