Lehet belöle gond?

Figyelt kérdés
Eddig utrogestan kupot hasznàltam.Most a doki valószínű elirta és a làgy kapszulàt irt ki.A patikàba nem is néztem.Itthon amikor kibontottam akkor làttam.Hétfőn leszek 12 hetes.Eddig szedtem belöle.De lehet valami baj,h nem a kúpot csinàlom?
2013. aug. 23. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, de hívd fel a dokidat. A másik pedig, hogy lassan le kell vele állni. Én 12 hetesen már nem is szedtem egy darabot sem, nekem 11 hetesen kellett elkezdeni leszokni, 2-3 naponta minusz 1 szemmel kevesebbet kellett bevennem. Erre is kérdezz rá, hogy mikor és hogyan kell majd abba hagynod. Az én dokim azt mondta 12 hét után nincs értelme szedni , de tudom, hogy van doki aki 16. hétig szedeti. Ezzel sincsen baj, csak beszéld meg a te orvosod, hogyan szeretné. (Már csak azért sem lesz semmi baj a babádnak, mert van aki már 12 hetesen teljesen abba hagyja.)
2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.Mondta,h fokozatosan kell abbahagynom.Jövő pénteken megyek kombinàlt tesztre és addigra kell abbahagynom.
2013. aug. 23. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyit kellett a kúpból használni, és mennyit a pirulából? Talán azért írt bogyót, mert kúpból csak napi 1 kellett , gyógyszerből pedig napi 3 és így tudod csak csökkenteni. Vagy szándékosan akarta, hogy most már ne csak csökkentve, ha nem inkább szájon át jusson be a hormon, ezzel is segítve a leszokást. Én is halálra stresszeltem magam, mikor le kellett szoknom róla, de ma már 30 hetes vagyok, fészkelődik a babám és kutya baja sincsen. A kombinált teszt az AFP szintén jók lettek és így végül teljesen megnyugodtam. Aztán mikor már mozgott is 19 hetesen na attól kezdve élveztem is a terhességem.
2013. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!