Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgye nem lesz gond belőle?

Úgye nem lesz gond belőle?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok,kb 3hete már nagyon rosszul vagyok.

Nagyon erős hányingerem van,tegnap már annyira nem birtam éreztem hogy nagyon hánynom kell de semmi nem jött csak majd meg fulladtam és lenyúltam a torkomon!

Egyből sikerült hánynom,és utána olyan megkönnyebbülés volt hogy azt el sem tudom mondani.

Ma is segítettem egyszer magamon,mert már megörülők!

Nem fogok rendszert csinálni belőle!

De úgye semmi rosszatt nem tettem?


2013. ápr. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi ez természetes dolog.Én 3,5 hónapig voltam rosszul a terhességem elején!Nyugodj meg.ja és az ugye nem hosszú ú!37 hetes kismama
2013. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmi rosszat, tudom, hogy borzalmas ez az egész napos rosszullét, hasonló cipőben járok. De próbáld ki a B6 vitamint (1/2 reggel-este) vagy jéghideg igazi citromos víz kortyolgatása is segít, vagy jéghideg kóla.
2013. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első!Igazad van,nem figyeltem!

Köszönöm a válaszokat!már mindent probáltam,de nem igazán segít semmi.

tegnap már annyira öklendeztem azt hittem hogy megfulladok,ezért folyamodtam ehez a segítséghez:)

2013. ápr. 9. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
én a 6. héttől a 12. hétig voltam így vele, volt hogy már annyira fáradt voltam a wc felett görnyedve, hogy a párom vitt vissza az ágyba reszkettem mint a kocsonya. Fizikai munkám mellett pedig még kevésbé volt erőm akkor, úgyhogy én is segítettem magamon ha kellett. :) Nem lesz semmi baj.
2013. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!