Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már így más is? Nem volt...

Járt már így más is? Nem volt gond belőle?

Figyelt kérdés
Jövőhéten leszek 18 hetes és ma elmentem a kórházba hogy kérjek időpontot.Kaptam is 25.re ami azt jelenti hogy akkor már 20 hetes leszek.A 18 hetes Uh-t nem 18 hetesen kellene csinálni?
2013. aug. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
SZerintem 18-20 hetesen lehet. Szóval még talán beleférsz. Azért kérdezz rá a dokitól.
2013. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiscsillag7906 ***** válasza:

Én 20 hetesen voltam, nem volt gond belőle.

3 fiú anyukája

2013. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szerdán megyek, akkor leszek 19+6 hetes. Afiamnál is 20 hetesen csinálták, akkor még csodálkoztam, de elvileg 18-20 között még ok.
2013. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elvileg 18-20 hetes uh. Én magándokinál pontosan 21 hetesen voltam ezen. Ő adta az időpontot, szóval szerinte nem volt gond.
2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!