Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlik el a mellfeszülésem?

Mikor múlik el a mellfeszülésem?

Figyelt kérdés
Pénteken volt missed ab. miatti műtétem. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, már nagyon fájtak a melleim, de így a műtét után sem múlik. A doki azt mondta, pár nap... Az is megfordult a fejemben, hogy pszichés okok miatt nem múlik, mert nem tudom elfogadni a helyzetet.
2008. jún. 30. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nem pszichés, ez mindig így van,mert a szervezet azért még készülődik..egy mensi után talán elmúlik.

Sajnálom hogy így alakult..remélem hamar eljön a boldogságod!

2008. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is még pár napig feszült műtét után. Nyugodj meg, hamarosan teljesen helyreáll a szervezeted. A lelki oldala az más kérdés...idővel az is enyhül, de szerintem sosem fogjuk elfelejteni :-(
2008. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igen, a leki része sajnos nem múlik el, tudom...
2008. jún. 30. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én idén márciusban vesztettem el a babámat:-( Szívből együtt érzek Veled és nagyon sajnálom:-( Lelkileg és testileg is nagyon nehéz ezt viselni. A fizikai fájdalmak, tünetek teljesen nekem 4 hét múlva múltak el. Addig ha tudsz mindenképpen maradj otthon pihenj sokat. Sok erőt kívánok!
2008. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!