Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlik az émelygésem és a...

Múlik az émelygésem és a mellfeszülésem is enyhül. Valami gond lehet?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, néha még mérem a hőmérsékletem, ami eddig 36.8 és 37 fok között alakult. Ma reggel viszont 36.5 volt. Holnap megyek uh-ra és kezdek ideges lenni. Volt már hasonló tapasztalat?
2008. máj. 13. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért aggódsz azért, ha jól érzed magad? Nekem sem volt semmi tünetem már pár hét után, de ez semmit nem jelent. Inkább örülj neki, hogy jól vagy.
2008. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! :)

ne aggódj, nekem is hol volt cicifeszülés, hol nem. sőt, émelygésem sosem volt! viszont idegbeteg voltam, de az is hol jobb, hol rosszabb volt. minden rendben lesz, vigyázz magadra :).

34 hetes mami :)

2008. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En ma toltottem a 13dik hetet es en mar 11 hettol semmit nem erzek..a homersekletem nekem is egyszer 36.5 es 36.8..ennel tobb csak ma volt 36.9 mert meghultem,de meg nem laz szerencsere.Sajnos normalis az hogy elmulnak a tunetek,azert sajnos mert mig nem erezzuk a babat idegeskedunk potyara..bar nekem az eggyetlen ami meg van az a haspuffadas..boldog babavarast!
2008. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi csajok, örüljetek, hogy elmúlt a hányás mellfeszül és minden szenvedés.Még pár hét, és állandó visszajelzést kaptok a babóca mozgásával :o) 16. héttől már várható

27 hetes kismami

2008. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! igyekszem nem idegeskedni!! szép napot nektek!
2008. máj. 13. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:

A középső trimeszter általában a legkellemesebb, elmúlik a rosszullét, pocak még nem jelentős, sok nő ilyenkor kivirul, energikus lesz stb.

A harmadik harmadban újabb dolgok jöhetnek, gyomorégés, derékfájás, vizesedés, fáradékonyság, állandó pisilhetnék... élvezd most ezt az időszakot ;)

2008. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj, ez természetes érzés!

Ne aggodjj!

2008. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, minden ok :) :)
2008. máj. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!