Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt van, hogy...

A terhesség miatt van, hogy sokkal jobban kifullaszt a sport?

Figyelt kérdés
Pl. gyors futás után vagy negyedóráig kapkodom a levegőt, holott előtte hamar elmúlt ez az érzés.
2013. aug. 18. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne gyorsan futnod, de te tudod, én ha felmegyek egy lépcsőn akkor is totál kifulladok, sportolni meg egyáltalán nincs erőm, nem is esne jól. Szerintem max kocogj, vagy sétálj, jógázz, kismama-tornázz.
2013. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne fuss gyorsan.

Terhesség alatt alapból emelkedik a vérnyomás, a pulzus.

A tested jelez, hogy vegyél vissza, hallgass rá. Legyen kocogás, gyors séta, válts kismamatornára, jógára, úszásra.

2013. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos sem ajálja a futást. A testedben 50%-kal több vér kering, ezért megnagyobbodik a szív, majd a méh nyomni fogja a tüdődet és mivel a baba szén-dioxiját is neked kell kilélegezni, hamar kifullad az ember, légszomja lesz. Persze az is kérdés hanyadik hónapban vagy.
2013. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!