Anyatejes babáknál, a hat hónapos kortól kezdődő időszakban, amikor már elkezdődik a hozzátáplálás, tényleg tápszert is adni kell, nem elég az anyatej?
Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 08:35
1/5 anonim válasza:
Ki mondta ezt a hülyeséget neked? Ha van tejed, szoptass a hozzátáplálás mellett is. Az én fiam 13 hónapos, reggel és este még mindig szopik. Tápszert sose látott. Sok sikert!
2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. okt. 28. 08:47
3/5 anonim válasza:
Elsőnek igaza van és még egy dolgot ígérj me: akitől ezt hallottad, annak soha többet egy szavát se hiszed! Iylen ember bármire képes lehet :-)
4/5 anonim válasza:
Soha nem adtam tápszert, egy kortyot sem, a hozzátáplálás gyümölcsből-főzelékből állt. Ha fél éves koráig nem evett-ivott cumiból, akkor ne szoktasd rá a tápszerrel:) De a védőnők és a tápszergyártók ajánlják, gondolom érted az okát:) Csak akkor kell egy gyereknek anyatej-zöldség-gyümölcs mellett tápszer ha csökkenni kezd a súlya. Fél éves kora után már sokat mocorog-forgolódik, a súlygyarapodás is lassul, de nem kell megijedni, amíg nem fogy ne adj neki tápszert!
36 HETES +2 éves
5/5 anonim válasza:
Előző válaszolónak mondanám , hogy a védőnők egyáltalán nem ajánlják a tápszert. sőt!! fél éves korig kizárólagos szoptatás, aztán lehet kezdeni a hozzátáplálást, de a fő tápláléka 1 éves korig továbbra is az anyatej!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!