Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok anyatej-hozzátáp...

Válaszolnátok anyatej-hozzátáplálás kérdésben?

Figyelt kérdés

Hogy lehet anyatejből pépeset csinálni? Pl 150-200 milihez

mennyi és milyen gyümölcsöt kell hozzákeverni vagy turmixolni? És a Milupa gabonapéphez hogy kell hozzáadni és mennyi tej és mennyi pép? Mert a dobozra rá van irva,hog lehet anyatejjel de az viszont nincs rajta,hogy hogy kell elkésziteni azzal.


2011. jan. 13. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tejpépből, csak körülbelűlre csinálom.Amikor jó az állaga, nem is folyós, nem is annyira szilárd, akkor kész.Gyümit elég, ha csak lereszeled, de akkor is kell hozzá tejpép, hogy besűrűsödjön.Én főzeléket is szoktam belőle csinálni, pl krumplit.Ha azt veszed, olyan mint a kruplipüré.Spenótba is lehet rakni.Jó dolog ha van, és persze sokkal táplálóbb, mintha vízzel csinálnád:)
2011. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ugyanúgy, mint ha vízzel csinálnád. Az rajta van a dobozon, hogy mennyi vízzel kell készíteni, ugye?

Bár én így nem csináltam soha, de a józan ész ezt súgja nekem :)

Gyümihez meg gondolom annyit, hogy jó pépes, majdnem folyós legyen, ha az első falatok lesznek :)

2011. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemre csinálom én is. Fél deci vízhez 4-6 púpozott kávéskanál tepépet teszek, hogy híg tejbegríz állaga legyen. Természetesen a vizet felmelegítem, ha anyatejjel csinálod, azt is melegíteni kell. Gyümölcs annyi mehet bele, amennyit akarsz, nem lesz tőle sűrűbb.
2011. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:-)
2011. jan. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!