Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás/kostolgatás...

Hozzátáplálás/kostolgatás esetén már kell vizet adni a babának vagy elég az anyatej, mint szomjoltó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van olyan étkezés, amit teljes egészében kiváltasz, az után adhatnál neki inni. De, ha mondjuk, kóstolgatás után adsz neki anyatejet, akkor nem kell külön inni. Egyébként nyáron az anyatejes babákat is meg kell kínálni folyadékkal 2 étkezés között.
2009. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig megkínálom. Evés közben, főleg, ha sűrűbbet eszik, a fele környékén adok neki. Nap közben is, sétához is viszek. 5 hónapos. Egyébként nem mintha annyit inna belőle, de talán szoktatni nem árt. De kaja után is mindig jön a cici.
2009. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

6 hónapos. 3-4 kanállal evett még/alkalom, cumit, itatócumit még nem igazán fogad el, de akkor mostmár minden alkalommal próbálkozom, hátha megszereti a vizet is.

Köszönöm a válaszokat.

2009. júl. 2. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a babám, anyatejes, 1 hónapja kezdtük a hozzátápit, inkább kevesebb mint több sikerrel. Mióta ilyen meleg van, szoktam kínálgatni vízzel, de általában nem kell neki. Konkrétan először játszott a cumisüveggel, nem értette, miért dugdosom a szájába :) Most már tud belőle inni, de nem viszi túlzásba.
2009. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!