Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon káros, ártalmas ha a...

Nagyon káros, ártalmas ha a hálószobánkban van a wifi egység?

Figyelt kérdés

Több szintes házban lakunk és mi vagyunk középen ahonnan fogja a többi gép a jelet,mert ha alulra tesszük a felső szinten nem jó igy nálunk van.Nagyon ártalmas a babára?

Azzal nyugtatom magam,hogy sokan dolgoznak irodában ahol van és gondolom ők se tudnak mit tenni.


2013. aug. 12. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a wifitől. Ugyanolyan elven műkődik, mint a mobiltelefonok, az elől sem tudsz elbújni. Nem is kell. :)
2013. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férjem is ezt mondta,hogy mindenki ebben van benne.De azért valahogy megpróbáljuk egy másik szobába átteni :)
2013. aug. 12. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Különben teljesen mindegy, hogy hol van az egység, hiszen annak (már az alap routereknél is) minimum 20 méteres körzetében sugározza a jelet.
2013. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kiscsillag7906 ***** válasza:
100%
Nekünk is van wifink ráadásul mi 1, 5 szobás lakásban vagyunk. Fel sem merült bennem, hogy estleg káros lehet-e. Egészséges fiam született aki már 15hónapos.
2013. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is mindenki azt mondja, hogy nem ártalmas. De megfordult a fejemben, hogy a vetélésemnek lehetett az oka a wifi, meg az ölemben (laptoptartón) tartott laptop.

Szerintem ezek olyan dolgok, hogy egyelőre nem lehet tudni pontosan, hogy hatnak.

Persze kikerülni teljesen nem lehet.


Nincs köze a wifihez, de nekünk van egy kinti-benti hőmérőnk, ahol a 2 egység kommunikál egymással. Ha úgy van elhelyezve, hogy közötte van az ágyam, nem tudom végigaludni az éjszakát, állandóan felébredek. Ez nem beképzelés, hanem tapasztalat. Amikor kaptam, praktikusan a hálóban helyeztem el a belső egységet, hogy reggel tudjam, hány fok van, mit kell felvenni. Hetekig nem aludtam, amikor rájöttem, hogy az az egy dolog változott. Kivittem a cuccot a másik szobába, és megszűnt minden problémám. Előtte nem is hallottam ilyenekről.

De simán lehet ez a dolog egyénfüggő is.

2013. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi ,éjszakára,kikapcsoljuk,
2013. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor a mobilt sem kell használni!


29 hkm

2013. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

A wifinek ugyanaz a veszélye, mint esetedben az előnye.

Nagyjából ugyanazon a frekvencián működik (ne tessék megijedni), mint a mikrohullámú sütő (persze sokkal kisebb erősségű).

Ezt a hullámhosszú sugárzást a víz nagyon jól elnyeli (pont emiatt melegednek fel az ételek). Namost a bőrőd, tested rengeteg vizet tartalmaz, ez mind-mind körülveszi a babát, tehát az összes hullám elnyelődik mire elérne a babához, szóval nyugi, nem lesz semmi baja.


Ha mindenképp aggódni szeretnél miatta, akkor inkább a már megszületett baba miatt aggódj (de neki se lesz semmi baja!) hiszen az ő teste is sok vizet tartalmaz, sőt az csecsemők agya tudtommal arányaiban több folyadékot tartalmaz, mint a felnőtteké, ezért is károsabbak rájuk az ilyen rádióhullámok... de emiatt se aggódj, ezek azért nem olyan hatásfokú készülékek.

2013. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Julie S ***** válasza:
Később is wifik között fog élni a babád/gyereked, szóval szerintem felesleges ezen aggódni. Hogy mennyire káros vagy sem, azt nem tudhatjuk még ilyen rövid idő után. Nekünk például a lakásunkban erősebb a szomszéd wifi jele, mint a sajátunk... Azzal se tudunk mit csinálni. És még vagy másik 6 wifit is lát a gépem, szóval ez van, ezt kell szeretni. Ha viszont konkrétan érzed, hogy panaszokat okoz nálad, akkor tegyétek arrébb.
2013. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Éééértem. Tehát akinek mázlija volt, és nem lett baja a gyerekének, 100%-ot érdemel, nekem meg, akinek nem lett egészséges babája, jár a 0%, holott nem állítottam, hogy a wifi miatt van, pusztán annyit, hogy kétségeim vannak, hogy nem az volt-e az oka.

Hát gratulálok!

2013. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!