Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ártalmas ha...

Terhesség alatt ártalmas ha akkor van lakásfestés?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem halvány pozitiv tesztet, reménykedünk hogy igy is maradjon.Kb.2 hét múlva lesz lakásfestés nálunk,mert egyépként ugy volt hogy majd augusztusban,de a festő akkor már nem ér rá,igy előre kellett hozni.Anyukáméknál fogunk lakni addig,de félek,hogy ha mégis elmegyek a szint megnézni mikor festi,hogy ártok e ezzel.
2013. jún. 2. 08:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt a festéket néztem ki,ezt jobbnak látom emiatt:

[link]

2013. jún. 2. 08:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod megenni nem lesz semmi bajod!! Azt mondtad nézed a nézéssel mit árthatsz?? Ne nyelj sok port és ennyi...De az ég világon semmi bajotok nem lesz. (EGYÉBKÉNT) :D
2013. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a festő majd nyitott ablakoknál dolgozik.

A mai festékek nem károsak az egészségre, természetesen megfelelően használva. A festékszagtól sem lesz bajod. Sokan kismamaként festik ki a baba szobáját, a kicsinek mégsem lesz baja.

Nyugodtan menj és ellenőrizd a festő munkáját!

2013. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 2. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk én festek nemsokára, nyitott ablaknál... 24hkm
2013. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ott egész nap, nem lesz semmi baj!

35 hetesen költöztünk másik lakásba előtte nálunk is volt festés, Szintén Dulux...szerintem annak szinte semmi szaga nem volt, zománcfesték viszont nagyon kemény volt, és lassan szellőzött ki.

Úgyhogy én is csak ellenőrizni mentem pár naponta, hogy állnak, meg végül egy egyik szobát másik színre festettettem át!

Nézzétek meg, tényleg az van-e a dobozban, mert nekünk más szín volt benne, hasonló ugyan, de ki is festettek vele, aztán mikor mentem, akkor vettem észre, hogy ez nem az :)

Visszamentünk a boltba, és mondták, hogy igen, néha előfordul, hogy félretöltik! A következőt már úgy vettük, hogy a boltban kinyittattuk...és kinyitják szó nélkül, érdekes :)

2013. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!