Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magamttól kérem a magzatvíz...

Ha magamttól kérem a magzatvíz vizsgálatot, akkor is elvégzik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szíja!Igen el!De füzetni kell érte.Mért szeretnéd ezt a vizsgálatott?Mért nem csináltatsz inkább integrált tesztet?Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nincs igaza az előttem szólónak A barátnőm szerette volna, de nem lehet, nem kérheted. Az orvost is megbüntetik, törvény van rá. Az eszem megállt ezen. Arra hivatkoznak (ami egy f..szság) hogy 35 év alatt sokkal kisebb a down kór előfordulása, mint a vizsgálati kockázat. Akkor vajon miért születik mégis ennyi beteg baba 35 év alatt. Biztosan lehetne egy precedens értékű pert indítani, ha mondjuk valaki kérné a vizsgálatot, megtagadják és születik egy beteg gyerek, akkor lehetne perelni az államot. Nagyon felháborodtam ezen. Ő már a 3. babáját várta és 35 éves volt kérte a vizsgálatot, nemet mondtak. Azt hitte csak lustaságból és elment egy ismerős dokihoz, aki elmagyarázta miért nem lehet. Valami illegális úton elvégeztette titokban nem volt beteg a baba, de kész röhej a történet.
2008. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem végezhetik el csak akkor, ha a genetikai tanácsadóban (de ott is előtte néznek egy csomó mindent és csak akkor csináltatják meg, ha több eltérő eredmény jön ki) ezt mondják. De tényleg elég nagy a kockázata...
2008. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen , ez felháborító .Én 28 éves vagyok, Integráltesztre mentem el mert volt Dawn kóros a családban . Remélhetőleg péntekre meglesz az eredmény . TB nem támogatja , pedig én kötelezővé tenném!!!! Védőnő mondta 25 év alattiak szültek beteg gyerekeket. És még így sem teszik kötelezővé! Dokik azt mondják, ott van az AFP-ami kiszűri a betegségeket , de kérdem én miért van az , hogy rengeteg országban beszüntették már, nem vesznek vért a 16.héten. Mert nagyon sok téves eredmény jött ki , mint ahogy itt is . Ha annyira megbízható lenne az AFP, akkor nem lenne az integrált teszt ! Nem ?

17.hetes Kismama:)

2008. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magzati Diagnosztikai Központ

1148 Budapest,

Bolgárkerék u. 3.

Tel.: +36 1 273-0794

Mobil: +36 20 772 5845

2008. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!