Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete veszítettem el a...

1 hete veszítettem el a kisbabámat, 11 hetes terhes voltam. Hogyan kellene elbúcsúznom a kisbabámtól?

Figyelt kérdés
Nincs csak egy fotóm és egy kétcsíkos tesztem. Mit csináljak vele? Hova temessem? Kidobni nem lenne szívem, de a mi esetünkben IGAZI temetés szóba sem kerülhetett...
2008. jún. 29. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

www.angyalokszulei.hu

Szerintem itt többet tudnának neked segíteni, mint itt. Nagyon sajnálom ami veled történt...Fogalmam sincs mit érezhetsz, nem vesztettem el még babát, terhes sem voltam még, de együttérzek veled.

2008. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! Átérzem a helyzeted, volt már öt vetélésem, mindegyik terhességemnél már a 7-8.héten elhalt a baba. Gondolatban elbucsuztam Tőlük, hiszen nekik ennyit kellett megtapasztalni az életből. A veszteségek után probáltam előre nézni, hiszen a célom egy egészséges kisbaba. Voltak rossz napjaim, féltékeny voltam minden kismamára akik babakocsit tologattak. De aztán ez is elmúlt és bizakodva nézek a jövöbe. Nekem annyiban volt más, hogy én soha nem éltem át, hogy dobog a kisbabám szive. Igy talán könnyebb volt elengedni Őket. Ultrahangos képeket ugyan kaptam, de sokminden nem látszodott rajta. Szerintem a fotot egyenlőre tartsd meg de ne legyen mindig szemelőtt.
2008. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az angyalokszulei.hu-t tudom javasolni. Nagyon sajnálom ami veletek történt, sajnos előfordul néha, bár nem kellene. Sok sikert nektek a folytatáshoz!!!
2008. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sajnos aktív tagja vok az angylokszulei oldalnak.

Vegyél egy szép dobozt és tegyél bele mindent!Keress neki egy kis sarkot,ahol egyedül tudsz lenni az emlékeiddel,ha úgy érzed.

Nekem van egy szép angyalkás gyertyatartóm,ami a kisfiam képe melett van.Egy fiókban pedig azok a dolgok,amit a kismama csomaggal kaptam.Ő egy hónapig élt,mi semmit nem vettünk,mert tudtuk,nem marad velünk sokáig.

Nekem ami a legkedvesebb,az a popsitörlője.Ezt sűrűn megszagizom....

Írj

www.angyalokszulei.hu

2008. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pénteken vesztettem el illetve akkor volt a műtétem... Igazán át tudom érezni amit érzel, mert én sem tudom mit tegyek, meg egyáltalán nehezen tudom feldolgozni ezt az egészet. Nekem csak a tesztem van, de azt biztos megtartom! Én már akkor az enyémnek éreztem - és sajnos még most is...

Azt az oldat én is megnéztem, hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem segített. Sőt, annyira sírtam, hogy másnak sokkal nagyobb fájdalmakat is át kellett élnie, de próbáld meg, hátha neked segít! Mindenki azt mondja, hogy fel a fejjel, meg majd a következő sikerül! Persze, biztos így van, csak el kell jutni odáig! Nekem még nem megy, de tényleg csak előre szabad nézni, az emlékeiből nem élhet az ember!

2008. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!