Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy 30-as a...

Mit jelent az, hogy 30-as a HCG? 4cm-es a méh nyálkahártya? Még terhes vagyok? Vagy veszítettem?

Figyelt kérdés

8 napot késett,tegnapelőtt megjött. Tegnapelőtt és tegnap is a terhességi teszt pozítiv lett, de mindkettőnél igen halvány volt a terhességet jelző csík.

Tegnap nagyon görcsöltem. Voltunk orvosnál, de nem tudott semmi biztosat mondani.Most lettek meg a labor erdmények, de az orvost nem érem el.

Mit gondoljak?


2008. máj. 10. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha görcsöltél is , meg vérzés is volt, akkor lehet, hogy elment a babó. :(

De a teszt még egy darabig kimutatja, mert hcg még van a szervezetedben...

VISZONT azóta is vérzel? megjött rendesen?? Mert, ha nem rendes, akkor még van esély... Doki tud biztosat! Szorítok!

2008. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 napos keses az minimum 5 hetes terhesseget feltetelez.

Az 5. heten altalaban a hcg szint a verben terhesseg eseten 426-7340 mlU/ml.

Neked ez a szint most 40, eleg alacsony :(

2008. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy védőnő szerint, vizsáznom kellett volna.Pihenni.Álamvizsgadolgozatot írtam éjjel, nappl rohangáltam, dolgoztam.

Doki bácsi szerint, ha volt terhesség rosz helyen volt, és a méhszáj mellett látva egy kis sötét pöttyöt bent akart tartani a korházban ,megfigyelésre.

Most meg nem érem el.

Nagyon szeretnénk babát, és nagyon fogok most vizsázni....Minden másodlagos ehhez képest...

De hát én jól éreztem magam, csak kicsit álmos voltam állandóan.

Köszi a válaszokat.Jó várakozást!Jó egézséget!

2008. máj. 10. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok érted! Ha elérted a dokit, majd írj!
2008. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Veszítettem.Beutaltak a korházba.

Saját felelősségemre hazajöttem.

Fizikailag jobban vagyok.

2008. máj. 12. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!